Bilgilendirme Toplantıları

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın ana faydalanıcısı olduğu Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Geliştirilmesi” hibe programı teklif çağrısı Merkezi Finans ve İhale Birimi (CFCU) tarafından 15 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmıştır.


Hibe başvuru rehberi ve eklerine http://cfcu.gov.tr/article/64903 adresinden ulaşılabilir.

Potansiyel başvuru sahiplerine yönelik Hibe Bilgilendirme Toplantıları; Ankara, İstanbul ve Bursa illerinde aşağıda belirtilen gün ve saatlerde gerçekleştirilecektir. Söz konusu hibe programına başvurabilecek sosyal ortaklar ve kamu niteliği taşıyan profesyonel meslek kuruluşlarının temsilcileri toplantıya davetlidir.İL
TARİH
ADRES
ANKARA
2 Eylül 2016
09:45 – 12:30
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Reşat Moralı Toplantı Salonu,
(İnönü Bulvarı No:42 Emek/Ankara)

İSTANBUL


5 Eylül 2016
09:45 – 12:30
Radisson Blu Hotel, Şişli
Topkapı & Sophia Salonu
(Şişli 19 Mayıs Cad., No:2, 34360 Şişli)
BURSA


6 Eylül 2016
09:45 – 12:30
Almira Otel, Sude 1 Salonu
(Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 5 Osmangazi)

Yorumlar

 1. Teşekkür ederiz. İyi yayınlar..

  https://www.paykasamerkez.com/ paykasa - SEO

  YanıtlayınSil
 2. Thank you very much for seeing 밤알바 information.
  Thank you very much for seeing 유흥알바 information.
  Thank you very much for seeing 밤알바 information.
  Thank you very much for seeing 룸알바 information.

  YanıtlayınSil
 3. İhtіyaç Kredisi, bankaların tüketici kredіsі ve kredi bak kapѕamında, evlilik, eşya alımı, bayağı gereksinimler, dinlenme gibi ihtiyаçlаr söz konusu оlduğunda sağladıkları güven ѕeçenekleridir. İhtiyаç krеdilеri еksеriyеtlе bir birçok 1000 liraуa dek sunulur okunuşu oldukça az masraf ve evrаk gеrеktirir. İhtiyaç Kredisi bankaların mühim vаridаt kаlemlerindendir. Bankalar; rekabet, alıcı memnuniyeti оkunuşu başvuru süreçlerіnі hızlandırmak şartıyla cepten sаygınlık okunuşu kefilsiz güven uуgulamaları da geliştirip sunmaktadır. İhtіyaç Kredisi, bankaların bitiren kredіsі ve birеysеl krеdi kullandırımı kapѕamında, evlilik, eşya alımı, bayağı gereksinimler, dinlenme gibi ihtiyаçlаr söz konusu оlduğunda sağladıkları güven ѕeçenekleridir. İhtiyаç krеdilеri еksеriyеtlе bir birçok 1000 liraуa dek sunulur okunuşu oldukça az masraf ve evrаk gеrеktirir. İhtiyaç Kredisi bankaların mühim vаridаt kаlemlerindendir. Bankalar; rekabet, alıcı memnuniyeti оkunuşu başvuru süreçlerіnі hızlandırmak şartıyla cepten sаygınlık okunuşu kefilsiz güven uуgulamaları da geliştirip sunmaktadır.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kentinize 10 Dakika Ayırır mısınız?

Belediyelere yönelik Proje Teklif Çağrısı

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Hibe Programı