Proje Eğitimlerimiz Başlıyor


Önümüzdeki günlerde Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından Avrupa Birliği Mali Kaynakları ve Proje Döngü Yönetimi eğitimleri düzenlenecektir. 

Eğitimlerimize katılım için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da istekli olmak dışında herhangi bir şart aranmamaktadır.

Eğitim tarihi belirlenmiş değildir. Önce talepler alınacak, eğitime katılmak isteyenlerin başvurularına göre değerlendirme ve gruplandırma yapılacak ve eğitim o istikamette programlanacaktır. Sonrasında başvuranlara, kaçıncı grupta yer aldığı ve eğitiminizin hangi tarihlerde gerçekleştirileceği bilgisi e-posta ile bildirilecektir.

Eğitimlerimiz, Valilik B Blokta bulunan toplantı salonunda, hafta içi beş gün öğleden önce 9.00-12.00 veya 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Avrupa Birliği Mali Kaynakları ve Proje Döngü Yönetimi Eğitimlerine katılmak istiyorsanız BURAYA tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu başvuru formu bugünden itibaren on beş gün boyunca başvuruya açık olacaktır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Belediyelere yönelik Proje Teklif Çağrısı

EaSI Programı Teklif Çağrısı

Şehir Eşleştirme Hibe Programı Teklif Çağrısı